Dołącz do projektu wspierającego osoby z niepełnosprawnościami!

Fundacja Tutorium zaprasza osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym do udziału w projekcie realizowanym od 1 lipca do 30 listopada 2024 roku.

Działamy na terenie powiatów: krasnostawskiego, lubelskiego, chełmskiego oraz w Lublinie.

Zadania realizowane w ramach projektu

Oferujemy udział w 5 różnorodnych zadaniach:
  1. Świadczenie usług wspierających dla osób niepełnosprawnych
  2. Organizowanie zintegrowanych działań na rzecz włączania osób niepełnosprawnych w rynek pracy
  3. Prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć dla osób niepełnosprawnych
  4. Prowadzenie szkoleń dla członków rodzin osób niepełnosprawnych, opiekunów, kadry i wolontariuszy
  5. Organizowanie i prowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów dla osób niepełnosprawnych – aktywizujących zawodowo i społecznie

Dokumenty i kontakt

Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne znajdziesz w zakładce PROJEKTY na naszej stronie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami: