Okładka wpisu blogowego dotyczącego szóstego turnieju osób niepełnosprawnych w Bocci.

VI Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci

6 czerwca mieliśmy okazję być częścią niezwykłego wydarzenia, organizowanego cyklicznie przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Rejowcu Fabrycznym przy Fundacji Rozwoju Rejowca Fabrycznego.

Wielu uczestników i wiele emocji - dzisiaj tego nie zabrakło!

VI Turniej Osób Niepełnosprawnych w Bocci przyniósł ogrom pozytywnych emocji, a niezastąpiona drużyna Organizatorów jak zwykle nie zawiodła i zorganizowała turniej na najwyższym poziomie!

Uczestnicy turnieju przybyli do Rejowca Fabrycznego z 16 lubelskich placówek. Są nimi:

• WTZ w Majdanie Zahorodyńskim,
  • WTZ w Sawinie,
  • WTZ przy Caritas Archidiecezji Lubelskiej w Chełmie,
  • WTZ przy I.S.O.N. „Prometeusz” w Chełmie,
  • WTZ w Wojsławicach,
  • WTZ K.S.O.N w Krasnymstawie,
  • WTZ przy Fundacji Rozwoju Rejowca Fabrycznego,
  • ŚDS w Chełmie,
  • ŚDS w Sawinie,
  • ŚDS „Cytrynka” w Dorohusku,
  • ŚDS „Wrzos” w Wólce Leszczańskiej,
  • ŚDS w Rejowcu Fabrycznym,
  • ŚDS im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Krasnymstawie,
  • Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu,
  • DPS w Rejowcu,
  • POW „Przystań” we Włodawie.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy po raz kolejny uczestniczyć w turnieju i dołożyć swoją (niewielką) cegiełkę do jego organizacji

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i do zobaczenia na kolejnym turnieju!